Прання та хімчистка пледів, ковдр

Прання пледів і ковдр, а також інших великогабаритних текстильних виробів (чохли для меблів і ін.) є комплексною послугою, яку надає наша пральня. Крім професійного прання виконується якісна хімчистка пледа, ковдри.

Кінцева ціна включає не тільки прання з використанням високопрофесійних засобів, але і сушку, а потім упаковку в стерильний пакет. Для роботи ми використовуємо виключно сучасне і надійне пральне обладнання та миючі препарати. Після такої обробки, навіть найделікатніші і ніжні пледи, залишаються пухнастими і м’якими.

Химчистка пледов одеял

Професійне прання пледів і ковдр

Важливою умовою якісного прання габаритного текстилю є миючий засіб. «Національна Сервісна Служба» застосовує спеціалізовану продукцію побутової хімії, призначену для необхідної програми прання. Кількість миючого засобу точно відміряється при кожній заправці. Це дозволяє виключити можливість виникнення надлишків засобу, які могли б залишитися в тканині. Після прання пледів і ковдр, полоскання і сушіння текстиль стає стерильним і без домішки хімікатів.

Обладнання нашої пральні здатне справлятися з будь-якими обсягами, в тому числі з таким габаритним текстилем, як двоспальні ковдри. Рівномірний розподіл відцентрової сили в пральних установках забезпечує ефективне прання і полоскання.

У процесі сушіння враховується тип наповнювача ковдри або різновид пледа. Причому ми вирішуємо основну проблему, яка часто виникає під час сушіння, а саме — формування грудок з наповнювача. Устаткування нашої пральні гарантує рівномірну циркуляцію повітря і правильний розподіл наповнювача ковдр. Ви можете бути впевнені, що ватяні або пухові ковдри матимуть колишній обсяг. У процесі сушіння, видаляються найдрібніші частинки бруду.

Хімчистка пледа і ковдри

Для професійної хімчистки пледа, ковдри та інших великогабаритних речей, ми застосовуємо екологічні, безпечні і спеціалізовані миючі засоби. Ми повертаємо клієнтам первісно чисті речі, які абсолютно нешкідливі для здоров’я.

Чому хімчистка пледа або хімчистка ковдри — це процедура, яку краще довірити кваліфікованим фахівцям?

Справа в тому, що професійна хімчистка -це не поверхнева чистка текстилю, а ретельна. Причому обробляються навіть найскладніші плями, а на заключному етапі проводиться повноцінна дезінфекція паром, яка усуває шкідливі бактерії. Завершальним кроком виступає якісна сушка і упаковка продукції.

Наша пральня обслуговує комерційні підприємства Києва і Київської області.