Прання та хімчистка спецодягу, уніформи

Сучасні санітарні норми вказують необхідність комплектації спецодягом працівників закладів, де вимоги до гігієни особливо високі. Це відноситься до підприємств громадського харчування, медичних закладів, харчових виробництв і т. п. Тому прання спецодягу — це ключова складова нормального функціонування подібних підприємств. Регулярний і великий обсяг прання обумовлює необхідність в послугах професійних пралень. З таким завданням відмінно впорається «Національна Сервісна Компанія» в Києві.

Прання спецодягу в нашій компанії: Особливості роботи

Професійне прання робочого одягу відбувається поетапно. Кожен етап роботи контролюють досвідчені і кваліфіковані технологи, які підбирають індивідуальний режим для кожного виду текстилю. Прання спецодягу в спеціалізованій пральні має свої нюанси:

  • процес прання відбувається в приміщеннях, що спеціально оснащені для подібних дій;
  • для прання використовується особливе устаткування, що має високий показник продуктивності;
  • застосовуються професійні миючі засоби, які мають цільове призначення і відповідну концентрацією (на відміну від побутових);
  • засоби для прання можуть впоратися з плямами найскладнішого походження (пігменти, масло та ін.);
  • роботу виконують фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Таким чином, найбільш оптимальним варіантом для компаній, де норми гігієни на першому місці, є звернення до професіоналів. Так ви отримуєте стовідсотковий результат — спецодяг після прання виглядає свіжим і чистим, без змін кольору або структури.

Кожен вид тканини має свої унікальні властивості, які потрібно враховувати в процесі хімчистки. «Національна Сервісна Компанія» має в своєму розпорядженні всі інструменти для якісного та успішного прання спецодягу будь-якого типу.