Прання з орендою махрових рушників

Ми пропонуємо професійні послуги прання та оренди махрових рушників, які вважаються найпопулярнішими текстильними виробами в готельному бізнесі. Кожен власник готелю усвідомлює значення облаштування ванної кімнати, в якому важливу роль відіграють махрові рушники. Більшість постояльців звертають увагу в першу чергу на чистоту, м’якість і якість цієї текстильної продукції, що не дивно, адже рушники стикаються безпосередньо з шкірою клієнта. Імідж і популярність готелю багато в чому залежить від того, чи будуть рушники досить м’якими і стерильними. Щоб вдало пройти цю перевірку на повагу до відвідувачів готелю, «Національна Сервісна Компанія» пропонує скористатися нашими послугами.

Прання махрових рушників

Білі махрові рушники завжди викликають приємні відчуття і свідчать про якість готелю. Але білий відтінок вважається максимально марким, що створює певні труднощі при догляді за таким текстилем. Будь-яка плямочка на білосніжній тканині відразу зверне на себе увагу. Кожен готель, який видає своїм гостям махрові рушники сніжної білизни, заявляє про своє відповідальне ставлення до чистоти. Наша професійна пральня допоможе вам відповідати такій заяви.

Прання махрових рушників

Прання махрових рушників — це популярна послуга, яку наша команда кваліфікованих технологів виконує на вищому рівні. Завдяки сучасному обладнанню і якісним європейським миючим засобам ми легко видаляємо плями будь-якого рівня забруднення. Після прання проводиться якісна дезінфекція тканини. Махрові рушники знову сяють білосніжною чистотою і м’якістю.

Вигода орендованих рушників

Для ще більшої економії ви можете скористатися послугою оренди рушників. В такому випадку вам взагалі не потрібно буде турбуватися про текстильні вироби вашого закладу. «Національна Сервісна Компанія» гарантує поставку махрових рушників в ідеальному стані і в необхідній вам кількості.

Оренда і прання махрових рушників — це послуга, яка підходить не тільки готелям, але і спортивним клубам, лікарняним закладам, ресторанам, саунам та іншим комерційним організаціям.

Наша компанія обслуговує Київ і Київську область.