Прання з орендою постільної білизни

«Національна Сервісна Компанія» пропонує якісні послуги прання та оренди текстилю для готелів, медичних установ та інших об’єктів громадського призначення.

Переваги прання постільної білизни та іншого текстилю в нашій компанії

Клієнти можуть довірити нашій пральні прання будь-яких текстильних виробів з упевненістю в 100% якості сервісу. У своїй роботі ми використовуємо інноваційне обладнання з вбудованими комп’ютерами і різними функціями, які роблять прання ідеальним. Ми працюємо виключно з перевіреними торговими марками, які є світовими лідерами — Ipso, Miele, Electrolux, Primus.

Після прання постільної білизни в нашій промислової пральні, тканина зберігає свою первісну якість і м’якість, завдяки застосуванню гіпоалергенних миючих екологічних засобів від кращих європейських виробників.

Персонал компанії — це кваліфіковані технологи, які для кожного замовлення розробляють індивідуальний підхід, з урахуванням особливостей структури тканини і обсягу. Результат прання в «Національній Сервісній Компанії» незмінно якісний.

Прання з арендою постільної білизни
white towels prepared on bed

Оренда текстилю

У нас можна замовити комплексні послуги прання з орендою постільної білизни. Дана послуга в нашій країні досить нова, хоча західні сусіди понад півстоліття користуються перевагами орендованої білизни. Суть в тому, що наша пральня не тільки бере на себе професійне прання, але і набуває текстиль, необхідний для повноцінного функціонування різних комерційних підприємств:

 • махрові рушники;
 • текстиль для ресторану;
 • постільна білизна тощо.

Замовник орендує вже готовий текстиль, який підходить для певної діяльності (аквапарк, сауна, готель, лікарня і т. д.).

Що дає оренда постільної білизни клієнту?

Наприклад, якщо ви є власником готелю, то використовуючи орендований текстиль, ви обов’язково помітите цілий ряд переваг такої послуги:

 1. Економія на придбанні текстильної продукції і щорічній закупівлі білизни, для заміни зношеній.
 2. Відсутність витрат на утримання пральні при готелі. Клієнт не тільки економить на придбанні і обслуговуванні устаткування, але і на оплаті праці технологам.
 3. Можливість використовувати приміщення під пральню для інших потреб готелю або в якості здачі в оренду.
 4. Завжди бездоганна якість випрасуваних речей. Немає необхідності турбуватися про не виведені плями на рушниках або пом’яту білизну.
 5. Економія на утримання білизняного складу в готелі.
 6. Оплата точної кількості текстильної продукції, яка необхідна для поточного навантаження. Немає потреби витрачатися на додаткові запасні комплекти білизни, які збирають пил на білизняному складі.
 7. Отримання стабільно якісної білизни і рушників. Зміна зношеного текстилю — це турбота професійної пральні.
 8. Зменшення податків при відсутності готельної пральні.

«Національна Сервісна Компанія» пропонує свої послуги різним підприємствам Києва і Київської області.